DünyaEkonomiGündemKültür & SanatMagazinManşetÜst Manşet

Frankfurt’ta Katma Değerli Ürünleriyle Yer Aldı

Exagate Data Centre World Frankfurt’ta Katma Değerli Ürünleriyle Yer Aldı

Günümüzün teknoloji eğilimleri veri merkezi sayısında büyük bir artışa neden oldu ve küresel rekabeti farklı bir platforma taşıdı. Dünyanın her yerinde rekor düzeyde talep gören veri merkezleri, hızla değişen iş hedefleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyulan kritik tesisler olarak artmaya devam etti.

Her geçen gün dönüşen veri merkezleri için çözümler üreten şirketler ve profesyoneller 22-23 Mayıs tarihlerinde Data Centre World Frankfurt’ta bir araya geldi. Almanya’nın önemli fuarlarının yapıldığı Frankfurt şehrinde gerçekleşen fuarda dünyanın birçok ülkesinden katılımcılar ağırlandı.

Exagate Yenilikçi Güç Dağıtımı Sunan 2. Nesil PDU’larını Tanıttı

Fuarda sergiledikleri çözümlerin büyük ilgi gördüğünü belirten Exagate Uluslararası Satış & Pazarlama Direktörü Serhat Koncagül, “Exagate, dünya genelindeki birçok ülkede faaliyet göstermekte ve istikrarlı bir şekilde büyümektedir. Kritik tesisler ve veri merkezleri için sunduğumuz modern teknolojili enerji izleme, ortam izleme, akü izleme, sızıntı algılama ve yazılım çözümlerimizle, dünya pazarındaki önemli bir ihtiyacı karşılamaktayız.” dedi.

Data Centre World Frankfurt’un yıldız ürünlerinden biri olarak dikkat çeken PWG2 Serisi 2. Nesil Intelligent PDU, yakın zamanda birçok yeni veri merkezi projesine artı değer katacak ve Exagate teknolojisini dünyanın dört bir yanına taşıma potansiyeli barındırıyor. Gelişmiş merkezi yönetim yazılımıyla profesyonel olarak tüm enerji altyapısını izleme imkânı sunarak, yeşil veri merkezi hedeflerine ulaşılmasında işletmelere destek oluyor.

Data Centre World Frankfurt’taki standında birçok katılımcıyı ağırlayan Exagate dünyanın her yerinde konumlanan veri merkezlerinde, sistemlerin devamlılığını ve kontrolünü sağlayacak ürünler üretiyor. Aynı zamanda uzman mühendis kadrosuyla yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla mevcut ürünlerini güncelliyor ve yeni ürünler geliştiriyor.

İlgili Haberler