MagazinÜst Manşet

Romantik paylaşımı çok konuşulmuştu! ‘Birlikte kutladığımız 10’uncu doğum günüydü’

‘Diriliş: Ertuğrul’, ‘Bu İşte Bir Yalnızlık Var’ ve ‘Romantik Komedi’ gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan (44), geçtiğimiz gün Etiler’de objektiflere takıldı.

Abu Dabi’de gerçekleşen Formula 1 Dünya Şampiyonası’nı dünya yıldızlarıyla izleyen oyuncu, “Herkes gibi biz de davetliydik. İki gün keyifli vakit geçirdik. Motor sporlarını sevdiğim için benim için daha keyifli oldu” dedi.

“İSTEDİĞİM GİBİ SONUÇLANMIYOR AMA DERT DEĞİL”

Düzyatan, “Favoriniz kazandı mı?” sorusuna, “Lewis Hamilton’ı tutuyorum. Maalesef bu yıl arabası kötü, benim istediğim gibi sonuçlanmıyor ama dert değil” yanıtını verdi.

“Senaryo okuyorum. Aileme ve kendime vakit ayırıyorum” diyen Düzyatan, “Ters köşe bir rolde sizi görür müyüz?” sorusuna, “Bence olur. Biraz deneriz. Yakında kokusu ortaya çıkar” diye cevap verdi.

“GÜZEL BİR HAFTA SONU OLDU”

Oyuncu, önceki günlerde 2014’te dünyaevine girdiği Neslişah Alkoçlar’ın doğum gününü Instagram’dan romantik mesajla kutlamış, “İlk beraber kutladığımız doğum gününden bu yana 10 yıl oldu… Hayatta eşini bulabilmiş şanslı insanlardan hissediyorum kendimi. Huzurla, sevgiyle, birlikte nice 10 yıllara… İyi ki doğmuşsun” mesajını yazmıştı.

Düzyatan, bu paylaşımın sorulması üzerine şu ifadeleri kullandı:

Birlikte kutladığımız 10’uncu doğum günüydü. Çok özeldi ve keyifliydi. Güzel geçti. Abu Dabi’de kutladık. Bizim için güzel bir hafta sonu oldu.

Neslişah ve Engin Altan Düzyatan çifti Medine'ye gitti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRNeslişah ve Engin Altan Düzyatan çifti Medine’ye gittiHaberi Görüntüle

Engin Altan Düzyatan, Ege'ye yelken açtı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREngin Altan Düzyatan, Ege’ye yelken açtıHaberi Görüntüle

İlgili Haberler