Kültür & SanatMagazinManşet

Teşkilat’a vedası olay olan Deniz Baysal’dan sürpriz itiraf! “Eğer diziyle yollarımız ayrılmasaydı…”

Teşkilat dört sezondur ekranlarda izleyicisiyle buluşurken ana karakterlerden biri olan Zehra’yı canlandıran Deniz Baysal’ın diziden ayrılması izleyicileri derinden üzmüştü. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi Zehra karakteri ile izleyicilerin kalbinde özel bir yer edinmişti. Ancak Deniz Baysal’ın beklenmedik ayrılığı ardında bir dizi soru işareti bıraktı. Güzel oyuncu merak edilen soruların yanıtı aylar sonra verdi.

Teşkilat’a vedası olay olan Deniz Baysal’dan sürpriz itiraf! Eğer diziyle yollarımız ayrılmasaydı...

Teşkilat dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Zehra’yı canlandıran Deniz Baysal yeni sezonda kadroda yer almayacak olmasıyla hayranlarını üzmüştü. Dört sezondur ekranlarda olan Teşkilat dizisi Baysal’ın Zehra karakteri sayesinde büyük bir ilgi ve sevgi toplamıştı. Ancak Baysal’ın ani ayrılığı izleyicilerde bir dizi soru işareti bırakmıştı.

SÜRPRİZ AÇIKLAMA

Deniz Baysal uzun süren sessizliğini bozarak ayrılık hakkında detayları paylaştı.

Ünlü oyuncu “Bana söylenen Zehra’nın hikâyesi bitmişti. Bu da çok normal bir şey, 3 sezon dolu dolu geçti zaten.” diyerek ayrılığın arkasındaki gerçeği açıkladı.

Baysal, “Nasıl ki 2. sezonun sonunda arkadaşlarımız çıktıysa Çağlar, Ezgi, bu da öyle bir şey oldu. Hikâye bitti, teşekkür ettik, karşılıklı ayrıldık.” ifadeleriyle duygularını paylaştı.

TEŞKİLAT’TA DİĞER ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİKLER

Teşkilat dizisinde Deniz Baysal’ın ayrılığı kadar dikkat çeken başka değişiklikler de yaşandı. İkinci sezonda Çağlar Ertuğrul’un vedası ve deneyimli oyuncu Murat Yıldırım’ın kadroya katılması gibi önemli değişiklikler, dizinin hikayesine yeni bir soluk getirdi.

Dördüncü sezonda ise Baysal’ın yerini alacak Aybüke Pusat’ın dahil oluşu, dizinin dinamiklerinde önemli bir değişiklik yarattı.

Dizi oyuncu kadrosundaki bu değişikliklerle birlikte yeni hikayelere ve maceralara yelken açarken, izleyiciler de merakla bu yeni dönemin nasıl şekilleneceğini bekliyor.

İlgili Haberler